.

.

Трговија На Големо Нежен Цвет Во Жолта / Бело Злато-Боја Јасно Срцето Кубни Циркони Pendant Жените Ѓердан Без Никел

Трговија На Големо Нежен Цвет Во Жолта / Бело Злато-Боја Јасно Срцето Кубни Циркони Pendant Жените Ѓердан Без Никел

DEN 117.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато-боја, Платина Позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
KUD0557
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Pendant Големина:
21mm
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
Должина:
455MM
Метали Тип:
Злато Позлатен

Стоката во категоријата