.

.

Микроскоп прстен светла 8 w annular цевка светлина микроскоп флуоресцентна светилка микроскоп прстен светла

Микроскоп прстен светла 8 w annular цевка светлина микроскоп флуоресцентна светилка микроскоп прстен светла

DEN 336.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Пластични
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
60
Drawtube:
Други
Теорија:
Други

Стоката во категоријата