.

.

LTA-205J-4 DC12V/DC24V/AC220V Безбедност Оџакот Светилка Црвено, Зелено, Жолто и Сино светилник Флеш Индустриски Кула Сигнал Светлина претпазливост светлина

LTA-205J-4 DC12V/DC24V/AC220V Безбедност Оџакот Светилка Црвено, Зелено, Жолто и Сино светилник Флеш Индустриски Кула

DEN 1175.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
DC12V, DC24V, AC220V
Број На Модел На:
LTA-205J-4
Бренд Име:
TGSG-O
Напон:
DC12V/DC24V/AC220V
моќност:
5w/слој
слој:
четири слој
светлината начин :
мирно / трепкачко светло
Извор На Светлина:
Сијалица
боја:
црвено/жолта боја/бела/сино/зелено
Заштита одделение:
IP54
Работна температура:
-30% ~ +70%
работна Влажност:
10%~90%

Стоката во категоријата