.

.

Прекрасна Смола 12 Куче Декоративни Фигурини Дневна Соба Давање Статии Насловна & Градина Симпатична Цртан филм Занает детски Играчки Подароци

Прекрасна Смола 12 Куче Декоративни Фигурини Дневна Соба Давање Статии Насловна & Градина Симпатична Цртан филм Занает

DEN 655.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тема:
Животните
Бренд Име:
Strongwell
Материјал:
Смола
Стил:
Корејската
Објектот:
смола занаети
Стил:
Цртан филм
Големина:
38x38x56mm
боја:
multicolor
Тежина:
628g
Вид:
Давање статии
Материјал:
Смола
Употреба:
Декоративни
Тема:
Животните

Стоката во категоријата