.

.

14.1 заштита на Филтер Анти-отсјај Екрани со Заштитен филм за 16:10 Размерот Лаптоп 12 широк x 7 1/2 висока (304mm*190mm)

14.1 заштита на Филтер Анти-отсјај Екрани со Заштитен филм за 16:10 Размерот Лаптоп 12 широк x 7 1/2 висока (304mm*190mm)

DEN 415.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
КОМПЈУТЕР / Лаптоп
Пакет:
Yes
Има Приватност:
Yes
Приказ На Односот На:
16
Бренд Име:
CYDYSY
Број На Модел На:
14.1(16
Големина На Екранот:
14.1
Модел :
Лаптоп за приватност на филтер
Материјал:
Домашно МИЛЕНИЧЕ материјал
Приватност степен:
Околу 30-45 степен
Производ големина:
12 широк x 7 1/2 висока (304mm*190mm)
Рамка Тип:
Frameless
Дијагонала Следи Големина На:
14.1
Се Вклопува Во Вид Уред:
лаптоп
Основната Функција:
Анти шпионски, Анти-Отсјај,заштита на Приватноста,Спречување на Нула
Монтажа:
Монтажа Јазичиња или Само Лепило

Стоката во категоријата