.

.

AuMoHall 60cmx152cm Камелеон Карбонски Влакна Винил Филмот Заврши Автомобил Стил ја Менуваат Бојата во Автомобил Налепница

AuMoHall 60cmx152cm Камелеон Карбонски Влакна Винил Филмот Заврши Автомобил Стил ја Менуваат Бојата во Автомобил Налепница

DEN 324.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
AUMOHALL
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
21-ST-F360-60CM
Објектот Должина:
152cm
Објектот Ширина:
60cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
карбонски влакна винил

Стоката во категоријата