.

.

Банките на Seine Мај јуни Vincent Van Gogh познати слики, масло на платно репродукција Висок квалитет Рака насликани

Банките на Seine Мај јуни Vincent Van Gogh познати слики, масло на платно репродукција Висок квалитет Рака насликани

DEN 2568.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
50
Iid:
6277
M:
M2

Стоката во категоријата