.

.

Унисекс Мажи Жени Скијање Капи Топло Зима Плетење Уметничко Лизгање Черепот Капа Шапка Beanies Turtleneck Капи Ски Капа Аикидо Капи

Унисекс Мажи Жени Скијање Капи Топло Зима Плетење Уметничко Лизгање Черепот Капа Шапка Beanies Turtleneck Капи Ски

DEN 290.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Gemay G. M
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Plaid
Број На Модел На:
CAP182
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Тип На Објект:
зимски капи за жени
Тип:
плетени зимски капи за жени
Стил:
капи за жени
Функција:
Скијање Зимски Капи
Карактеристика 2:
мажите skullies
функција 3:
капи за мажи
карактеристика 4:
хип хоп капи за мажи
Карактеристика 5:
черепот капа
Функција 6:
Turtleneck Капи
Карактеристика 7:
Мажи Жени Скијање Капи

Стоката во категоријата