.

.

Engrave & Birthstone Персоналните Сребрен Прстен DIY Двојно Срце Име Прстен Прилагодите Накит Единствена Љубов Подарок (JewelOra RI101797)

Engrave & Birthstone Персоналните Сребрен Прстен DIY Двојно Срце Име Прстен Прилагодите Накит Единствена Љубов Подарок

DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
jewelora
Пол:
Жените
Број На Модел На:
RI101797
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Сребро.
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата