.

.

20PCS Универзална Компактен Wire Конектор Диригент ДСП-212 Брзо се Стега Терминал Блок за 0.08-2.5mm2 Жица Со Кутија

20PCS Универзална Компактен Wire Конектор Диригент ДСП-212 Брзо се Стега Терминал Блок за 0.08-2.5mm2 Жица Со Кутија

DEN 126.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Splice
Број На Модел На:
ДСП-212
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AIRLGEE

Стоката во категоријата