.

.

BUHESHUI 0.5 Вати 2.5 V Соларен Панел Мини Соларни ќелии Поликристални Соларни ќелии Панел DIY Соларен Полнач 58*70*3ММ 30pcs/многу

BUHESHUI 0.5 Вати 2.5 V Соларен Панел Мини Соларни ќелии Поликристални Соларни ќелии Панел DIY Соларен Полнач 58*70*3ММ

DEN 924.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Max. Моќност:
0.5 W
Количка За Соларен Панел:
No
Тип:
Соларен Панел
Број На Модел На:
2.5 0.5 V W
Флексибилни Соларни Панел:
No
Бренд Име:
BUHESHUI
Големина:
58*70*3MM
Материјал:
Поликристални Силикон
Номиналниот Капацитет:
NO
Број на Панели:
5
is_customized:
Yes
Број на Клетки:
5

Стоката во категоријата