.

.

FSYLX H7 HID Xenon сијалицата во држачот за Mazda 3 6 M3 Автомобил H7 КРИЕШЕ светлата адаптер Клип retainer за Опел се КРИЕШЕ Адаптер за Mazda 6 3

FSYLX H7 HID Xenon сијалицата во држачот за Mazda 3 6 M3 Автомобил H7 КРИЕШЕ светлата адаптер Клип retainer за Опел

DEN 264.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Извори На Светло
Ксенон Светлина Модел:
H7
Wattage:
35W 55W 75W 100W
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
FSYLX
Напон:
12V
Извор На Светлина:
Ксенон
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Автомобил Марка:
за Mazda 6 / 3 новиот модел на Опел
Тип На Сијалица:
H7
Автомобил модел:
за Mazda 6 / 3 новиот модел на Опел
боја:
како слики
Автомобил Направи:
за Mazda 6 / 3 новиот модел на Опел
Име:
Се КРИЕШЕ Светилки Носители
Ксенон сијалицата во држачот адаптер:
H7 КРИЕШЕ светилка адаптер држачот за Mazda 6 / 3
Ксенон Светлина Модел:
H7 КРИЕШЕ светлата сијалица
се криеше сијалица адаптер:
H7 КРИЕШЕ светилка адаптер држачот за Mazda 6 / 3
Ксенон HID гас:
HID Xenon адаптер
За Автомобил Светилка:
Се КРИЕШЕ headligh H7 ниска зрак
Автомобил Производител:
За Mazda

Стоката во категоријата