.

.

Висок квалитет DC12V PY21/4W BAZ15d Автомобил Led Кочница Stoplights 1157 Паркинг Сијалица,BAY15D Штекер Светилка бесплатен превозот 50pcs/многу

Висок квалитет DC12V PY21/4W BAZ15d Автомобил Led Кочница Stoplights 1157 Паркинг Сијалица,BAY15D Штекер Светилка

DEN 1416.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Жолта
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Просечен Живот (часот):
100000
Број на LED Чип:
12 компјутери
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Напон:
12VDC
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Зрак Агол(°):
60°
Моќ Толеранција:
5%
Бренд Име:
HCLi
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R
База Тип:
1157

Стоката во категоријата