.

.

3pcs Co2 Si ласерски огледало рефлектор 20 милиметри Кол дебелина 3мм за ласерски систем и оптика

3pcs Co2 Si ласерски огледало рефлектор 20 милиметри Кол дебелина 3мм за ласерски систем и оптика

DEN 887.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
STCUT
Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
20
Употреба:
Оптички
Фокусна Должина:
Никој
Материјал:
Si
Структура:
Никој
Обликот:
Никој
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата