.

.

Almei Студ Обетки Година Нови Модни Сребро Earings Кристал Brinco Кристал Накит за Жените Девојки Подарок Пријатели Партија E837

Almei Студ Обетки Година Нови Модни Сребро Earings Кристал Brinco Кристал Накит за Жените Девојки Подарок Пријатели

DEN 144.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Обетки
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Бренд Име:
Almei
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes
Ѓердани боја:
Сребро.
Функција:
Погоден за роденденски подарок,свадба ангажман
Еколошки Стандарди:
Фино позлатен и nickle слободни,доведе слободни
Пакување:
OPP вреќа и organza торба
Објектот Состојба:
Сосема нов, без ознака и направени под пет слободни и пушењето слободна соба
свадба накит:
Обетки
Студ Обетки:
Earrrings за жени
Назад Наоѓање:
Студ

Стоката во категоријата