.

.

ANKA двојно пеперутка кристал pendant ѓердан колиер накит директна продажба за жените Кристали од Сваровски #106199

ANKA двојно пеперутка кристал pendant ѓердан колиер накит директна продажба за жените Кристали од Сваровски 106199

DEN 206.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Метални Легури
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
106199
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
1.4*2.6 CM
Функција:
N/A
Компатибилност:
N/A
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
Главниот Камен:
Кристали од СВАРОВСКИ
Пол:
Жените
Тип:
кристал накит
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Должина:
40+5 cm
Подарок за:
Девојка/Жена/Мајка
Is_customized:
yes

Стоката во категоријата