.

.

Xpower-Универзална T2 ЈАПОНИЈА МОДЕЛИ АВТОМОБИЛ ТРКИ ЗАВРТКА АЛУМИНИУМ CNC ЗАБАВУВА КУКА за ВЛЕЧЕЊЕ JDM ТРКА НЕО ХРОМ

Xpower-Универзална T2 ЈАПОНИЈА МОДЕЛИ АВТОМОБИЛ ТРКИ ЗАВРТКА АЛУМИНИУМ CNC ЗАБАВУВА КУКА за ВЛЕЧЕЊЕ JDM ТРКА НЕО ХРОМ

DEN 96.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Влечење Прачки
Објектот Ширина:
5m
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
10m
Име На Модел:
ЗАБАВУВА КУКА 1 ЕВРО
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
3m
Бренд Име:
JDMSPEED
Автомобил Направи:
ЈАПОНИЈА АВТОМОБИЛ

Стоката во категоријата