.

.

FSYLX Автомобил H7 HID Xenon Сијалицата во држачот за ФОЛКСВАГЕН H7 КРИЕШЕ светлата адаптер H7 метален клип retainer База светилка Носителот Адаптер за ФОЛКСВАГЕН Бора

FSYLX Автомобил H7 HID Xenon Сијалицата во држачот за ФОЛКСВАГЕН H7 КРИЕШЕ светлата адаптер H7 метален клип retainer

DEN 264.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Извори На Светло
Ксенон Светлина Модел:
H7
Wattage:
35W 55W 75W 100W
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Марка:
за ФОЛКСВАГЕН нова Бора
Бренд Име:
FSYLX
Напон:
12V
Извор На Светлина:
Ксенон
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Тип На Сијалица:
H7
Автомобил модел:
За ФОЛКСВАГЕН Бора нов модел
светла тип:
H7 HID xenon светла/ СОКРИ за магла
Име На Модел:
H7 HID xenon светилки носителот на ФОЛКСВАГЕН Бора
Автомобил модел:
За ФОЛКСВАГЕН Бора нов модел
Се КРИЕШЕ socket:
H7 xenon светла
Име:
H7 КРИЕШЕ светилка носителот адаптер за ФОЛКСВАГЕН Бора
Ксенон Светлина Модел:
H7 КРИЕШЕ светлата сијалица
h7 криеше адаптер:
H7 КРИЕШЕ светилка носителот адаптер за ФОЛКСВАГЕН Бора
За Автомобил Светилка:
Надворешни H7 Фарови ниска зрак
Автомобил Производител:
За Фолксваген

Стоката во категоријата