.

.

50pcs/многу 18mm Snap Копчето Природни Кристално Стакло Шарм Висок Квалитет на Накит За 20mm Прилепува Хривнија 18mm Snap Накит KZ0962

50pcs/многу 18mm Snap Копчето Природни Кристално Стакло Шарм Висок Квалитет на Накит За 20mm Прилепува Хривнија 18mm

DEN 597.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KZ0962-50pcs
Компатибилност:
Snap хривнија
Синџир Тип:
кожа хривнија
Функција:
Snap Копчето
Бесплатни колокација:
рачно изработени diy
хривнија големина:
прилагодлив
Слободен колокација копчето :
Сопствен стил
Одговара:
18-20mm snap нараквици/snap копчето
За:
Snap Накит/Snap хривнија
Шема:
кристално стакло
боја:
9 (може да се повтори ако ordor во рефус)

Стоката во категоријата