.

.

JIGU Лаптоп со Батерија За Acer Стремат 5750G 5750Z 5755G5755ZG 7551G 7551Z 7552G 7552Z 7560G 7741G 7741TG 7741Z 7741ZG 7750G

JIGU Лаптоп со Батерија За Acer Стремат 5750G 5750Z 5755G5755ZG 7551G 7551Z 7552G 7552Z 7560G 7741G 7741TG 7741Z 7741ZG

DEN 375.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитетот На Батеријата:
4400MAh, 5200MAh
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
7750G
Компатибилен Бренд:
Acer
Батеријата Напон:
10.8 V
Бренд Име:
JIGU
Батеријата клетки:
6 Клетки
Тип:
Li-Ion
Гаранција:
1 година
Батеријата Боја:
Црна
Батеријата клетки:
6 клетки Гранд Нов
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Уверение:
CE,FCC, RHOS
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата