.

.

Висок квалитет DC12V 3W 1157 BAY15D,BAZ15D Автомобил led Stoplight, PY21/5W P21/5W led Кочница Stoplights Крушка светилка бесплатен превозот 5pcs/многу

Висок квалитет DC12V 3W 1157 BAY15D,BAZ15D Автомобил led Stoplight, PY21/5W P21/5W led Кочница Stoplights Крушка светилка

DEN 432.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
3w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
Број на LED Чип:
18 компјутери
LED Чип Модел:
SMD5050
Просечен Живот (часот):
100000
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
LED Чип Бренд:
Epistar
Напон:
12VDC
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Бренд Име:
HCLi
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R
База Тип:
1157

Стоката во категоријата