.

.

маскота Круша маскота костим овошје маскота фенси облека обичај фенси костим cosplay тема mascotte карневал костим

маскота Круша маскота костим овошје маскота фенси облека обичај фенси костим cosplay тема mascotte карневал костим

DEN 6480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Polyethersulfone
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
празник

Стоката во категоријата