.

.

Најниска Цена !52Code Куче ознака втиснување машина, Прирачник ГИ Воена Челик Метал МИЛЕНИЧИЊА Куче Ознаки Embosser лична Карта Печатач Машина

Најниска Цена !52Code Куче ознака втиснување машина, Прирачник ГИ Воена Челик Метал МИЛЕНИЧИЊА Куче Ознаки Embosser

DEN 15720.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Пакет:
Случај
Големина:
42*35*18CM
Број На Модел На:
52D
Бренд Име:
GOLDSTPK
Број на Парчиња:
1
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
DIY Материјали:
Металугрија

Стоката во категоријата