.

.

WYSIWYG 12pcs 29*11mm 3 Бои, антички Сребрен, Антички Злато, Антички Бронза Gecko Шарм

WYSIWYG 12pcs 29*11mm 3 Бои, антички Сребрен, Антички Злато, Антички Бронза Gecko Шарм

DEN 28.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
WYSIWYG
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
WYSIWYG
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Стоката во категоријата