.

.

Користи Оригинални Proximaty Сензор За Ulefone Близнаци Про 5.5 инчен FHD MTK6797 Deca Core Бесплатен Превозот

Користи Оригинални Proximaty Сензор За Ulefone Близнаци Про 5.5 инчен FHD MTK6797 Deca Core Бесплатен Превозот

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

дизајн:
Бар
Бренд Име:
DOOGEE
Број На Модел На:
Ulefone Близнаци Про
Компатибилен Бренд:
Њуман K1W

Стоката во категоријата