.

.

Висок квалитет 12VDC 5W BAY15D,1157,P21/5W Авто led Stoplights,BAZ15D,Автомобил Led Кочница Сијалица Паркинг светлина Светилка бесплатен превозот 5pcs/многу

Висок квалитет 12VDC 5W BAY15D,1157,P21/5W Авто led Stoplights,BAZ15D,Автомобил Led Кочница Сијалица Паркинг светлина

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
4w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Број на LED Чип:
27 компјутери
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Модел:
SMD5050
Просечен Живот (часот):
100000
Напон:
DC12V
LED Чип Бренд:
Epistar
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Бренд Име:
HCLi
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R
База Тип:
1157

Стоката во категоријата