.

.

Продажба Earring Студ Го Поставите Розово Злато Боја На Цвет Нови Модни Дами Накит Година Brincos Де Мали Cristal Ветерници Форма Ulove E836

Продажба Earring Студ Го Поставите Розово Злато Боја На Цвет Нови Модни Дами Накит Година Brincos Де Мали Cristal

DEN 144.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
earring студ
Бренд Име:
Almei
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes
Бесплатен Превозот и Пад на Превозот:
Прифатена
Материјал:
Цинк Легура
Ѓердани боја:
роуз злато позлатен
Функција:
Погоден за роденденски подарок,свадба ангажман
Еколошки Стандарди:
Фино позлатен и nickle слободни,доведе слободни
Пакување:
OPP вреќа и organza торба
Објектот Состојба:
Сосема нов, без ознака и направени под пет слободни и пушењето слободна соба
earring студ сет:
Нова мода дами накит 2015
Earing розово злато:
Earrrings злато Позлатен цвет
Назад Наоѓање:
Студ

Стоката во категоријата