.

.

НОВИ HT12-11A/14411-1W400 Турбополнач Турбо Турбина за NISSAN MPV E50 Elgrand Homy Забелешка,ISUZU Фарго Filly QD32ETI,3.2 LD

НОВИ HT12-11A/14411-1W400 Турбополнач Турбо Турбина за NISSAN MPV E50 Elgrand Homy Забелешка,ISUZU Фарго Filly QD32ETI,3.2

DEN 7656.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Поставување на Возило:
ПРЕД
Elgrand-Година:
2002,2000,1999,2001,1997,1998
Објектот Ширина:
22CM
Објектот Должина:
26CM
Земја/Регион на Производство:
Кина
Nissan Модел:
Elgrand
Осветленост Дел Број:
14411-1W400/1/2
Материјал Тип:
Железо
Бренд Име:
Кралот Turbo
Другиот Дел Број:
Никој
Специјални Функции:
Никој
Производителот Дел Број:
HT12-11A
Објектот Тежина:
7.5KG
Објектот Висина:
26CM
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Турбо Модел :
HT12
Апликацијата возило:
NISSAN MPV E50 Elgrand Homy Забелешка,ISUZU Фарго Filly 3.2 L
Примена на моторот:
QD32ETI,3.2 LD
Гаранција:
12months
Ладење тип:
Вода за ладење+масло за подмачкување

Стоката во категоријата