.

.

маскота Млечни Говеда Млеко Крава маскота костим фенси облека обичај фенси костим cosplay тема mascotte карневал костим колекции

маскота Млечни Говеда Млеко Крава маскота костим фенси облека обичај фенси костим cosplay тема mascotte карневал костим

DEN 7080.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Животни & Грешки
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Polyethersulfone
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Животно Тематските Носии

Стоката во категоријата