.

.

WYSIWYG 6pcs 25*24mm Антички Сребрен Двојно Двострано Пеперутка Срце Облик Шарм

WYSIWYG 6pcs 25*24mm Антички Сребрен Двојно Двострано Пеперутка Срце Облик Шарм

DEN 28.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
WYSIWYG
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Срцата
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
WYSIWYG
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Стоката во категоријата