.

.

Нови ASIACOM Патот&Планински велосипед мет+сјај 3K целосна јаглерод влакна велосипед seatpost 5&20mm форумот 27.2/30.8/31.6*350/400mm Слободен брод

Нови ASIACOM Патот&Планински велосипед мет+сјај 3K целосна јаглерод влакна велосипед seatpost 5&20mm форумот 27.2/30.8/31.6*350/400mm

DEN 754.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ASIACOM
Материјал:
Јаглерод Влакна
Дијаметар:
27.2 ; 30.8 ; 31.6 mm
Должина (mm):
350 или 400mm (default 400mm)
форумот:
5mm или 20mm(default 5mm)
боја:
црвено ; жолта ; сина ; зелена
Заврши:
половина мет+половина сјај
државната:
100% нови

Стоката во категоријата