.

.

RUOPOTY Акрилик Сликарство Ајфеловата Кула Бакнеж Љубовник DIY Сликарство од Страна на Броеви Приказ Handpainted Маслото Ѕид Уметност Слика

RUOPOTY Акрилик Сликарство Ајфеловата Кула Бакнеж Љубовник DIY Сликарство од Страна на Броеви Приказ Handpainted Маслото

DEN 388.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Лен
Стил:
Класични
Тип:
Масла
Бренд Име:
RUOPOTY
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
слика од броеви
врамени:
Без рамка
Пакет:
валани на цевка
Техника:
обоен со себе
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Дома декорација:
дневна соба Детска Соба свадба декорација
Сликарство:
класично сликарство
Материјал:
Лен
Пигмент:
Акрилна боја четка платно
ѕид уметност слика:
handpainted маслени
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Стоката во категоријата