.

.

маскота Зелен Чај Лист маскота костим фенси облека обичај фенси костим cosplay тема mascotte карневал костим колекции

маскота Зелен Чај Лист маскота костим фенси облека обичај фенси костим cosplay тема mascotte карневал костим колекции

DEN 5880.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Polyethersulfone
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Стоката во категоријата