.

.

Оригиналниот NMB 4715SL-05W-B29 12cm 12038 24V0.33A IP55 120*120*38MM водоотпорен вентилатор за ладење вентилатор

Оригиналниот NMB 4715SL-05W-B29 12cm 12038 24V0.33A IP55 120*120*38MM водоотпорен вентилатор за ладење вентилатор

DEN 717.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
nidec
Тип:
Фан
Примена:
Процесор
Број На Модел На:
4715SL-05W-B29

Стоката во категоријата