.

.

Оригиналниот NL8060BC31-01 12.1 Инчен TN LCD Панел се користи во Индустриски следи и лаптоп

Оригиналниот NL8060BC31-01 12.1 Инчен TN LCD Панел се користи во Индустриски следи и лаптоп

DEN 2160.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
TFT
Број На Модел На:
NL8060BC31-01

Стоката во категоријата