.

.

1200W 12A 90V префрлување напојување 220v ac 110v да 90V dc напојување за cnc системи за видео надзор led светло бесплатен превозот

1200W 12A 90V префрлување напојување 220v ac 110v да 90V dc напојување за cnc системи за видео надзор led светло бесплатен

DEN 3600.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Излезниот Напон:
90VDC
моќност:
1200W
Влезен Напон:
110VAC, 230VAC
Излез Тип На:
Еден
Бренд Име:
CHUX
Број На Модел На:
S-1200W-90V
Излезна Моќност:
>500W
Фрекфенција:
47~63Hz
is_customized:
Yes
Излезна Струја:
12A
Име на производ:
1200w префрлување напојување
Големина:
245X125X65mm
Сертификат:
CE, ROHS
Тип:
ac да dc
Работна температура:
-10~60
Излезниот Напон:
90v
Излезна Струја:
12A

Стоката во категоријата