.

.

32x41.5mm Сребро Позлатен Pendant коцки,внатрешна големина 30x30mm,одговара 30x30mm плоштадот стакло cabochon,длабочина 3,5 мм,продаваат 20pcs/многу-C3523

32x41.5mm Сребро Позлатен Pendant коцки,внатрешна големина 30x30mm,одговара 30x30mm плоштадот стакло cabochon,длабочина

DEN 252.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Лице
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
C3523
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал

Стоката во категоријата