.

.

WYSIWYG 15pcs 16*13mm 2 Бои, антички Сребрен, Антички Бронза Среќа Потковица Шарм

WYSIWYG 15pcs 16*13mm 2 Бои, антички Сребрен, Антички Бронза Среќа Потковица Шарм

DEN 28.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
WYSIWYG
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
WYSIWYG
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Други

Стоката во категоријата