.

.

10pcs магнет затворање Нерѓосувачки челик 20mm кристално стакло locket earring за лебдечки шарм keepsake божиќ подарок од мајка подарок

10pcs магнет затворање Нерѓосувачки челик 20mm кристално стакло locket earring за лебдечки шарм keepsake божиќ подарок

DEN 1344.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
35x33mm
Бренд Име:
Mesinya Обичај Накит

Стоката во категоријата