.

.

ALUMOTECH Ново! Ујп Како arri Bi-боја 200W LED Студио Fresnel место Светло CE Сертификација

ALUMOTECH Ново! Ујп Како arri Bi-боја 200W LED Студио Fresnel место Светло CE Сертификација

DEN 17064.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Температура На Боја:
Bi-боја 3200K-5600K
Бренд Име:
ALUMOTECH
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Модел:
LD-ДРС-200W
Max. Моќност (W):
200W
Извор На Светлина:
LED
опрема тип:
континуиран осветлување
Со Сијалица(s)/Цевка(s):
led одбор

Стоката во категоријата