.

.

4pcs гориво инјекторите 0280150989 погоден за фолксваген голф III 1.8 2.0 фиат tempra 2.0 форд галакси 2.0 audi

4pcs гориво инјекторите 0280150989 погоден за фолксваген голф III 1.8 2.0 фиат tempra 2.0 форд галакси 2.0 audi

DEN 2027.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Должина:
None
Материјал Тип:
Метални,Пластични
Бренд Име:
Кадир Koc
is_customized:
No
ОЕМ Бр.:
0 280 150 989,0280150989
Дупки:
1
Проток:
176cc/мин
Место на Потекло:
Кина

Стоката во категоријата