.

.

МАСКОТА Мед Пчела маскота костим фенси облека обичај фенси костим cosplay тема mascotte карневал костим

МАСКОТА Мед Пчела маскота костим фенси облека обичај фенси костим cosplay тема mascotte карневал костим

DEN 6120.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Животни & Грешки
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Polyethersulfone
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
празник
Извор:
пчела

Стоката во категоријата