.

.

Maximumcatch 9ft 6wt 7pcs Половина-добро Брза Акција на Карбонски влакна Летаат прачка со Cordura цевка Патник Мува риболовен стап

Maximumcatch 9ft 6wt 7pcs Половина-добро Брза Акција на Карбонски влакна Летаат прачка со Cordura цевка Патник Мува

DEN 3100.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Топ Дијаметар:
2.2 mm
категорија:
Мува Риболовен Стап
Тврдост:
Тешко
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Број На Модел На:
патнички 9067
Позиција:
Поток
Материјал:
јаглерод
боја:
Браун
Должина:
9 ft
Линија Тежина:
6 wt
Дел:
7 компјутери
се справи со:
Половина-Добро
акција:
брзо

Стоката во категоријата