.

.

Возрасни Кловн Магија Покаже Облека Циркус Кловн Костум Смешно светла Боја Костим магијата покаже облека маскарада костими Кловн

Возрасни Кловн Магија Покаже Облека Циркус Кловн Костум Смешно светла Боја Костим магијата покаже облека маскарада

DEN 566.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
CC939
Бренд Име:
QLQ
Пол:
Мажи
Извор Тип:
празник
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Шапка,Jumpsuit
Знаци:
Кловн
Пол:
Машки
боја:
како на слика
Материјал:
Полиестер
Направи кориснички:
да, MOQ е 200 комплети.
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вклучуваат:
Шапка,Jumpsuit
Објектот:
Партија
Предност:
фабриката директно
Регионот на Производство:
Кина
испорака:
3 дена

Стоката во категоријата