.

.

25x50mm правоаголник Рамен Грб јасно Кристално стакло Cabochon,висина е 7mm,со Врвен квалитет;јасно cabochon наслов;продаваат како 20pcs/многу-C3517

25x50mm правоаголник Рамен Грб јасно Кристално стакло Cabochon,висина е 7mm,со Врвен квалитет;јасно cabochon наслов;продаваат

DEN 268.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Должина:
3cm
Објектот Тежина:
700g
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
rosebeading
Производ Карактеристики:
чисто стакло cabochon
Објектот Висина:
3cm
Број На Модел На:
C3517

Стоката во категоријата