.

.

Бесплатен превозот кат мозоци бакар злато кат мозоци антички кат мозоци мода анти-мирис на подот на мозоци DR021

Бесплатен превозот кат мозоци бакар злато кат мозоци антички кат мозоци мода анти-мирис на подот на мозоци DR021

DEN 444.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Канализација
Бренд Име:
Fevnd
Материјал:
Дувачкиот
Стил:
Плоштад
Големина:
4 inch
Кат Мозоци Метод:
Deodorization Тип
Примена:
Кат
Површински Третман:
Electroplated
Број На Модел На:
DR023
Материјал:
Дувачкиот

Стоката во категоријата