.

.

T0811-T0816 1410 R290 R295 Компатибилен Комбо чипови со копчето за ресетирање за R390 RX590 R270 RX690 RX610 RX615 R290 R295 1410 5SETS

T0811-T0816 1410 R290 R295 Компатибилен Комбо чипови со копчето за ресетирање за R390 RX590 R270 RX690 RX610 RX615

DEN 630.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
за Epson T0811

Стоката во категоријата