.

.

T0821-T0826 Компатибилен Комбо чипови со копчето за ресетирање за Epson Перо Фото R390 R270 R290 R295 RX590 RX615 RX610 RX690 ,5SETS

T0821-T0826 Компатибилен Комбо чипови со копчето за ресетирање за Epson Перо Фото R390 R270 R290 R295 RX590 RX615

DEN 630.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
за Epson T0821

Стоката во категоријата