.

.

Врвен Квалитет новина монета обичај метални парички Американскиот Орел значка Боја Занаети трговија на Големо војска монети, медали

Врвен Квалитет новина монета обичај метални парички Американскиот Орел значка Боја Занаети трговија на Големо војска

DEN 17520.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Американски Стил
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Метал
Техника:
Насликани
Година:
1980-1999
Тема:
Патриотизам
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
Медал

Стоката во категоријата