.

.

Исток 100*60*20mm 100 компјутери Магија Сунѓерот Гумичка Кујна Канцеларија Бања Чисти Додаток/Сад Чистење Меламнин Сунѓерот Нано

Исток 100*60*20mm 100 компјутери Магија Сунѓерот Гумичка Кујна Канцеларија Бања Чисти Додаток/Сад Чистење Меламнин

DEN 383.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Исток
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Употреба:
Кујна
Материјал:
Сунѓерот
Број На Модел На:
100x60x20mm

Стоката во категоријата